تابلو اعلانات کُرک بُرد

تابلو اعلانات سطحی است که از آن برای اعلام پیام های عمومی استفاده می شود. تابلو های اعلانات اغلب از صفحات چوب پنبه (corkboard) تولید می شوند.

چوب پنبه محصولی گیاهی است که از قسمت مرده برخی درختان گرفته می‌شود.

چوب پنبه در گذشته در کنار چخماق برای روشن کردن آتش استفاده می‌شد. بعدها در قطعات استوانه‌ای شکل بریده و برای مسدود کردن درب بطری و شیشه استفاده گردید.که  حدود ۶۰٪ از کل چوب پنبه تولیدی جهان در این مورد استفاده می شود. امروزه علاوه بر کاربرد سرپوش بطری‌ها و تابلو اعلانات، به عنوان کفپوش و دیوارپوش نیز بکار می‌رود.

بیشترین استفاده تابلوهای اعلانات در دانشگاه ها می باشد. تابلوهای اعلانات در راهرو های دانشگاه ، انجمن ها، کلاس ها، اتاق اساتید، خوابگاه ها و سالن ورزشی استفاده می گردد.

تابلو های اعلانات به غیر از دانشگاه ها در بسیاری از موارد دیگر کاربرد فراوان دارد. مدارس، مرکز آموزشی، آپارتمان های، دفاتر کار، ارگان های دولتی و سازمان ها، بیمارستان ها و… بخشی از مشتریان تابلوهای اعلانات هستند.

از موارد متنوعی بعنوان سطح تابلو اعلانات استفاده می شود. شیدکو هم اکنون نیز تابلو اعلانات ساده که دارای روکش پارچه می باشد تولید می نماید. علاوه بر این، تابلو اعلانات شیشه خور نیز یکی از محبوب ترین محصولات شیدکو می باشد.

تابلو اعلانات

تابلو اعلانات ساده شیدکو

شرکت شیدکو برای اولین بار در ایران اقدام به تولید تابلوهای اعلانات چوب پنبه ای تحت عنوان Corkboard نموده است. این محصول با زهوار سری آلفا شیدکو تولید می شود.

تابلو اعلانات (کُرک بُرد)
تابلو اعلانات (کُرک بُرد)
تابلو اعلانات (کُرک بُرد)

از شما دعوت می شود برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تابلو اعلانات کُرک بُرد و قیمت آن به صفحه این محصول مراجعه فرمایید.

ما مشتاقانه منتظر شنیدن نظرات و پیشنهادات شما هستیم.

شبکه های اجتماعی ما

تلگرام شیدکو