دومین نمایشگاه بین المللی تخصصی لوازم التحریر

شرکت تجهیزات آموزشی شیدکو با حضور قدرتمند در دومین نمایشگاه بین المللی تخصصی لوازم التحریر که از تاریخ ۹ تا ۱۲ مرداد ماه ۱۳۹۴ برگزار شد آخرین دستاوردهای خود را در معرض دید عموم قرار داد.

کارخانه تجهیزات آموزشی شیدکو با هدف ارائه کیفیتی متمایز در تولید تجهیزات اموزشی کشور، حرکت در راستای اهداف ملی و کمک به ارتقای کیفیت آموزش در دانشگاه ها اخرین دستاوردها و محصولات خود را ارائه نمود.
حضور جناب آقای مهندس نعمت زاده وزیر صنعت ، معدن و تجارت در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران با بازدید از غرفه شرکت تجهیزات آموزشی شیدکو همراه بود ، در این بازدید وزیر صنعت  ، معدن و تجارت جناب آقای مهندس محمد رضا نعمت زاده در گفتگویی صمیمانه با  آقای مهندس شمس مدیریت عامل شرکت شیدکو ضمن آشنایی با محصولات و دستاوردهای این شرکت،  بر لزوم حمایت از تولید داخلی تأکید وابراز امیدواری کردند شرکت شیدکو بتواند با نوآوری و تداوم کیفیت در صنعت تجهیزات آموزشی کشور، همواره در راستای اهداف ملی و ارتقا کیفیت آموزش کشور گام بردارد.

همچنین در این رویداد رئیس دانشگاه های پیام نور، جناب آقای دکتر سرلک با شعار حمایت دانشگاه پیام نور از تولید کنندگان داخلی، از غرفه شیدکو بازدید کردند.