شرکت تجهیز گستر شیدکو تولیدکننده وایت برد، ماژیک وایت برد،گرین برد، تابلو اعلانات، میز نور مهندسی، میز نقشه کشی و صندلی های آموزشی و دانشجویی ،  به پاس قدردانی از همراهی  اعضای کانال تلگرام شیدکو به نشانی @shidcoo و فالوئر های پیج اینستاگرام شیدکو به نشانی @shidcocompany هر ماه به ۳ نفر از اعضای فعال کانال شیدکو و ۳ نفر از فالوئرهای اینستاگرام به قید قرعه جوایز ارزنده ای را تقدیم می کند.

 

 

نحوه شرکت در قرعه کشی کانال تلگرام:

 1. به کانال تلگرام شیدکو به نشانی @shidcoo بپیوندید و به جمع اعضای کانال تلگرام شیدکو بپیوندید
 2. مطالب منتشر شده در کانال را دنبال کنید
 3. پس از اعلان روش قرعه کشی ماهیانه، نسبت به انجام شرایط ورود به قرعه کشی اقدام کنید
 4. منتظر دریافت پیام تایید ورودتان به قرعه کشی ماهیانه شیدکو باشید. این پیام  از طرف مدیر کانال با آیدی @shidcoadmin ارسال می شود.
 5. چنانچه از شما اطلاعاتی شامل نام و نام خانوادگی و شماره تماس درخواست شد در اسرع وقت و قبل از انجام قرعه کشی، این اطلاعات را برای مدیر کانال ارسال کنید.
 6. درصورت ناقص بودن اطلاعات، نام شما در نرم افزار قرعه کشی وارد نمی شود.

نحوه شرکت در قرعه کشی پیج اینستاگرام:

 1. پیج اینستاگرام شیدکو را به نشانی @shidcocompany فالو کنید
 2. نصاویر و ویدئو های منتشر شده در پیج را دنبال کنید
 3. پس از اعلان روش قرعه کشی ماهیانه، نسبت به انجام شرایط ورود به قرعه کشی اقدام کنید
 4. منتظر دریافت پیام تایید ورودتان به قرعه کشی ماهیانه شیدکو باشید. این پیام  از طرف مدیر پیج بصورت دایرکت ارسال می شود.
 5. جهت حفظ حریم خصوصی خود، از انتشار اطلاعات شخصی  خود بصورت کامنت در زیر پست های قرعه کشی خودداری کنید.
 6. چنانچه از شما اطلاعاتی شامل نام و نام خانوادگی و شماره تماس درخواست شد در اسرع وقت و قبل از انجام قرعه کشی، این اطلاعات را بصورت دایرکت ارسال کنید.
 7. درصورت ناقص بودن اطلاعات، نام شما در نرم افزار قرعه کشی وارد نمی شود.

 

جوایز قرعه کشی:

جوایز هر ماه تغییر می کند و بیشتر جوایز شیدکو کالاهایی کاربردی و الکترونیکی است که مناسب برای همه عزیزان باشد. به عنوان مثال جوایز دوره های قبل شامل گوشی های هوشمند تلفن همراه، هارد اکسترنال، پاوربانک، دستبند شیائومی و … بود. برای اطلاع از جوایز هر ماه کافی است تلگرام و اینستاگرام شیدکو را دنبال کنید.

 

زمان قرعه کشی:

قرعه کشی بصورت ماهیانه برگزار می شود و در حال حاضر پانزدهم هر ماه قرعه کشی انجام می شود و نتایج روز شانزدهم در کانال تلگرام، پیج اینستاگرام و وب سایت شیدکو اعلام می شود.

روش انجام قرعه کشی:

واحد فناوری اطلاعات و ارتباطات شیدکو برای شفافیت در قرعه کشی و رعایت حقوق اعضای تلگرام و فالوئرهای اینستاگرام اقدام به طراحی نرم افزاری نموده است که از بین شرکت کنندگان در قرعه کشی ماهیانه، برندگان را اعلام می نماید. در این نرم افزار هیچ پیش شرطی تعریف نشده و مواردی مانند جنسیت،شغل،نام و نام خانوادگی،شماره تلفن همراه، خرید از شیدکو و …. نقشی در برنده شدن افراد ندارد.

اعلام نتایج:

بعد از مشخص شدن نام برندگان در نرم افزار قرعه کشی، واحد بازاریابی دیجیتال شیدکو با برندگان تماس میگیرد و ضمن اعلام برنده شدن از برندگان درخواست می شود یک عکس مناسب برای شیدکو ارسال کنند.

از آنجا که نتایج قرعه کشی را با نام و نام خانوادگی برندگان و عکس پروفایلشان منتشر می کنیم، بدیهی است مناسب بودن عکس، دارابودن عکس و … سبب می شود تا اعلام نتایج با تاخیر یک روزه انجام شود.

نتایج قرعه کشی در کانال تلگرام،پیج اینستاگرام و وب سایت شیدکو منتشر خواهد شد.

ارسال جوایز:

به محض مشخص شدن نام برندگان، نسبت به دریافت آدرس پستی آنها اقدام می کنیم و همزمان با اعلام اسامی در تلگرام و اینستاگرام، جوایز به پست تحویل داده می شود و معمولا بعد از دو تا پنج روز کاری جوایز به دست برندگان می رسد.

درصورت برنده شدن در قرعه کشی، عکس مناسبی با جایزه بگیرید و برای ما در تلگرام ارسال کنید تا واحد طراحی و گرافیک شیدکو، عکس های ارسالی شما عزیزان را جهت انتشار اماده کنند.

 

انتشار عکس برندگان پس از دریافت جوایز:

جهت اطمینان از ارسال جوایز، عکس برندگان که توسط خودشان و پس از دریافت جایزه تهیه شده است، در اینستاگرام، تلگرام و وب سایت شیدکو منتشر خواهد شد.