لذت بخش کردن تحصیل فرزندان این سرزمین و تدریس دبیران و اساتید گرانقدر و ایجاد تجربه رضایت از علم آموزی و تعلیم از مهم‌ترین ارزش‌های ما در شیدکو است، از این روی سعی داریم با فراهم آوردن آرامش و رفاه همه جانبه تیم سخت‌کوش، خلاق و متعهد خود، با تمام قدرت برای دستیابی به این هدف تلاش کنیم.

مزایای همراهی با خانواده شیدکو

در خانواده شیدکو به دنبال تغییر سبک آموزش و پرورش سرزمین‌مان هستیم. تغییری که منجر به ایجاد محیط های آموزشی مدرن تر و شوق بیشتربرای علم اندوزی دانش آموزان و دانشجویان شود و لذت تجربه از محصولات آموزشی خلاقانه و با کیفیت را به شکلی محسوس و ملموس به تحصیل مان بیاورد.
اعضای شیدکو یا آن‌طور که ما آنها را بین خودمان صدا می‌کنیم “خانواده شیدکو” افرادی پر از شوق خواستن و یادگیری هستند از خلاقیت‌شان برای پیدا کردن بهترین راه‌حل‌ها برای مسائل کاری استفاده می‌کنند و ذهن بازشان هر روز و هر لحظه برای بهبود فرآیندها تلاش می‌کند.
در تیم ما، احترام متقابل، فارغ از سلسله مراتب، یک اصل پذیرفته‌شده است و فضای دوستانه‌ی کاری‌مان باعث می‌شود حرفه‌ای‌ترها و کاربلدها، مهارت‌ها و فوت‌و‌فن درست انجام دادن کارها را بدون چشم‌داشت به هم آموزش دهند.
در شیدکو به تمام آنچه یک شرکت بزرگ باید برای آرامش و سلامت اعضای خود فرآهم آورد توجه شده است، تا در تیم‌مان همه از سلامت جسمی، روحی، مالی و اجتماعی برخوردار باشیم.

استخدام در شیدکو

نیروی انسانی توانمند و با انگیزه مهم ترین سرمایه شرکت شیدکو به شمار می آید. اگر فردی خلاق و سخت کوش هستید و در جستجوی مسیر حرفه ای جهت رشد و پویایی می باشید ، مشخصات خود را مستقیما از طریق فرم استخدام الکترونیک درخواست استخدام برای ما ارسال کنید.

رزومه شما توسط کارشناسان بررسی و در صورت نیاز با شما تماس گرفته خواهد شد.

فرم استخدام

تکمیل فیلد هایی که با * مشخص شده اند اجباری است.

تاریخ تولد

جنسیت *
مردزن

وضعیت نظام وظیفه*

وضعیت تاهل*
مجردمتاهل

آخرین مدرک تحصیلی*

دانشگاه محل تحصیل*

سمت كاري مورد نظر*

وضعیت درخواست همکاری

نام آخرین محل کار

آخرین سمت

نحوه اطلاع از آگهی استخدام (در صورت اطلاع از طریق تلگرام نام کانال را ذکر نمایید) *

شهر محل سکونت*

نشانی*

آپلود فایل رزومه( حداکثر حجم فایل 5 مگابایت)

توجه: درخواست شما صرفاً توسط مسئولین شرکت شیدکو و بدون دریافت هیچ گونه هزینه ای بررسی گردیده و در صورت تایید رزومه حداکثر ظرف مدت ۱۵ روز با شما تماس گرفته خواهد شد، در غیر این صورت رزومه شما در بخش منابع انسانی شرکت بایگانی و برای فرصت های شغلی احتمالی بعدی مورد استفاده قرار خواهد گرفت. بدیهی است انتخاب براساس اصل شایسته سالاری و بدون دخالت شرکت های کاریابی انجام خواهد شد.