طراحی وایت برد

رکن اصلی زیبایی یک تخته وایت برد، زهوار و گوشه های اتصال زهوار ها می باشد. کارخانه شیدکو با تجربه ۲۰ ساله در تولید تجهیزات آموزشی، تجربه و دانش بالایی در این خصوص دارد.

در واحد تحقیق و توسعه شرکت شیدکو، زهوار وایت برد طراحی و پس از ساخت قالب، با آلومینیوم درجه۱ ، تولید می شود و پس از آن زهوار ها برای زیبایی بیشتر و ضدخش شدن آبکاری می شوند. گوشه های اتصال نیز ضمن نقش اصلی خود در نگه داشتن و چفت و بست زهوارها تاثیر بسزایی در زیبا کردن تابلو دارند.

 

شیدکو

شرکت شیدکو در تولید تخته وایت برد آلفا از یک زهوار آلومینیومی به ضخامت ۲ سانتی متر استفاده کرده است. یکی از ویژگی های اصلی این تخته دارا بودن یک جا ماژیکی متحرک و چرخان می باشد که در طول پایینی زهوار نصب می شود و کاربر در هر نقطه از وایت برد که مایل بود می تواند جا ماژیکی خود را قرار دهد. همچنین در صورت جابجایی تخته وایت برد و یا حمل آن جاماژیکی براحتی به روی تخته جمع می شود.

ویژگی متمایز کننده دیگر این زهوار شیار منحنی شکلی است که در طول زهوار موجود می باشد. شرکت شیدکو گیره ای را طراحی نموده است که شما می توانید آن را در هر دو عرض تابلو در این شیارها قرار داده و ماژیک وایت برد خود را در آن گیره قرار دهید. علاوه بر گیره ماژیک، قلابی طراحی شده است که براحتی در زهوار جا میخورد و قابلیت حرکت در طول را دارد ، پس شما به راحتی می توانید از هر نقطه که مایل بودید تخته را به دیوار آویزان کنید.

علاوه بر آویزان کردن تابلو، روشی دیگر برای نصب تخته در نظر گرفته شده است، که آن از طریق گوشه های اتصال تخته وایت برد می باشد. قسمت آبی رنگ گوشه باید جدا شده و پس از بستن پیچ های اتصال، قسمت آبی رنگ دوباره در جای خود قرار بگیرد که به این طریق پیچ نصب نیز مخفی می گردد.

 

مالکیت معنوی وایت برد آلفا

 

این مقدمه طولانی عنوان شد تا این نکته ذکر گردد که شرکت شیدکو زحمات زیادی را صرف تحقیق و طراحی محصولات خود می نماید. بدون شک بخش اصلی تولید یک محصول، تفکر، ایده پردازی و در نهایت طراحی آن است و متاسفانه با زیاد شدن کارگاه های کوچک، افرادی که تخصص چندانی در این خصوص ندارند اقدام به کپی کردن محصولات شرکت شیدکو می نمایند و در هنگام تولید از متریال های بی کیفیت استفاده می نمایند.

شرکت شیدکو تمامی محصولات خود را در اداره مالکیت معنوی قوه قضاییه به ثبت رسانده است. و حق آن را بر خود محفوظ دارد که اگر شخصی از محصولات آن را کپی نمود و یا اقدام به فروش محصولات کپی شده نمود، بر علیه آن اقامه دعوی نماید. حال خواهش ما از شما مصرف کننده گرامی این است که در هنگام خربد دقت فرمایید که محصول با برند شیدکو را در دست دارید. تخته وایت برد سری آلفای شیدکو در اداره مالکیت معنوی به شماره ۲۰۴۳۵ ثبت شده است.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تخته وایت برد آلفا و دیگر محصولات شیدکو با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.