چهارمین کنگره اَبَر بِرند ایران

چهارمین کنگره اَبَر بِرند ایران در صنف تجهیزات اداری، ملزومات دفتری، خدمات اداری و لوازم التحریر در روز ۲۶ شهریور ماه ۹۴ با حضور مدیران ارشد شرکت های شیدکو، لیو، نوژن، آریکا، اروند، راما، آریس، پادایران، پارس تکنیک، راک، سهند، مبلمان اداری شمالی ، تجهیزکاران شرق و همچنین مدیران خرید و تدارکات ادارات و سازمانها با شکوهی خاص برگزار شد و تندیس زرین این کنگره به مدیریت محترم شرکت تجهیزات آموزشی شیدکو جناب آقای مهندس شمس اهداء گردید.


تحقق این امر را مرهون مدیریت مجرب،سیستم یکپارچه مدیریت ارتباط با مشتری CRM، واحد تحقیق و توسعه (R&D) خلاق و نوآور، واحد بازاریابی و فروش زبده، واحد روابط عمومی مجرب ، خدمات پس از فروش و پشتیبانی منحصر بفرد و واحد تولید متخصص و کارآمد هستیم.

در این کنگره از بزرگان برند در صنف تجهیزات اداری و ملزومات دفتری  لوازم تحریر دعوت به عمل آمده بود . همچنین مراسم ،سخنرانی جناب دکتر سمیعی نصر را در پی داشت که در خصوص چالشهای برند  ،تولید برای صادرات و آموزه های هم قول برند برگزار شد .
امید داریم با حمایت از تولید داخلی،همیاری همه دوستان و شرکت های پیشرو شاهد پیشرفت همه جانبه صنعت آموزش کشور در سالهای آینده باشیم.