۵ روش خلاقانه استفاده از وایت برد در منزل

با چند روش خلاقانه ، می توانیم وایت برد ها را در دکوراسیون خانه جای دهیم و از آن استفاده کنیم.داشتن یک وایت برد در آشپزخانه و یا قراردادن وایت برد مغناطیسی در اتاق ها می تواند فضای زیبایی را ایجاد کند.یاداشت های خود را روی ان می نویسیم و همیشه می بینیم.

در آشپزخانه به خاطر کارهای خیلی زیادی، یادداشت های کاغذی داریم، مثل دستور های غذایی،موادی که تمام شده است و .. . می توانیم روی وایت برد بنویسیم و موقع خرید و آشپزی از آنها استفاده کنیم. وایت برد جزئی از دکوراسیون آشپزخانه ما خواهد شد.

اتاق خواب،اتاق فرزندان و یا اتاق کارمان در منزل، برای نصب یک وایت برد مناسب است.می توانیم فیلم هایی که می خواهیم ببینیم،برنامه های گردش و تفریحی که با دوستانمان برنامه ریزی کرده ایم و یا جملات الهام بخش را روی آن درج کنیم و همیشه جلوی چشممان باشد.حتی می توانیم نقاشی های خلاقانه فرزندانمان را ببینیم و از تماشای آن ها لذت ببریم.

یکی دیگر از مکان هایی که برای نصب وایت برد مناسب است اتاق های مشترک است.اتاق هایی که برای کارهای خاص مثل اتاق رختشویی استفاده می کنیم.می توانیم کارهایی که باید انجام شود را روی وایت برد بنویسیم و هر کدام را نجام دادیم تیک بزنیم.اگر شخص دیگری خواست به ما کمک کند می داند چه کارهایی انجام شده و چه کارهایی را باید انجام دهد.این جور یادداشت ها همکاری های اعضای یک خانواده را بیشتر خواهد کرد.

راه رو ها هم می توانند از وجود یک وایت برد بهره مند شوند.درست بالای جا کفشی یا نزدیک در خروجی، یک وایت برد نصب می کنیم. یادداشت های کاغذی را با دگمه های مغناطیسی نصب می کنیم و یادداشت هایی را برای دیگر اعضای خانواده می نویسیم. هشدارها و پیغام ها را روی آن می نویسیم.این کار بهتر از چسب کردن یک تکه کاغذ به در یخچال یا روی کمد لباس هاست.

منبع: homedit