درباره شیدکو

کارخانه تجهیزات آموزشی شیدکو، بزرگترین تولیدکننده تجهیزات آموزشی کشور، اینک در سومین دهه فعالیت خود، با گستره ای از کالاهای آموزشی، از انواع تابلوهای نوشتاری و آموزشی تا انواع مبلمان مدارس، در طراحی های متنوع، برای تمام اقشار جامعه و هر رده سنی و تحصیلی برای کاربران خود، تجربه ای لذت بخش از نوآوری و کیفیت را تداعی می کند. شیدکو این افتخار را داشته که اکثر مدارس و دانشگاه‌های ایران را با محصولات خود تجهیز کند.

کارخانه شیدکو محصولات خود را با به روزترین تجهیزات و ماشین آلات، استانداردهای بین المللی و نوآوری در طراحی محصول تولید می کند و اکنون در حال خدمات رسانی به دانش آموزان و دانشجویان ایران در تمامی مدارس، دانشگاه ها، مراکز آموزشی، دفاتر کار و منازل می باشد و در سال های اخیر اقدام به گسترش و توسعه کار خود در بازارهای جهانی کرده است؛ شیدکو برای تحقق بخشیدن به این مهم، بیش از ۲۰۰ نفر از نیروهای جوانِ با انگیزه را به کارگرفته، تا محصولی باکیفیت به مصرف کنندگان ارائه دهد. واحد تحقیق و توسعه (R&D) ما متشکل از تیمِ مهندسی ۲۰ نفره در زمینه تولید و طراحی محصول می باشد که تمرکز آنها بر رشد کیفیت و طراحی محصول است. تولید محصولی بی نقص و بادوام و طراحی ای راحت و زیبا برای تمام دانش آموزان و دانشجویان در سراسر دنیا ماموریت ماست.

شیدکو، سه دهه پس از آغاز فعالیت، با داشتن مراکز توزیع در تمامی استان های کشور، امکان دسترسی سریع  کاربران را به کالا در هر زمان فراهم کرده است.

کارخانه وایت برد و صندلی دانشجویی

گارانتی شیدکو

شرکت شیدکو محصول شما را به مدت ۱۲ ماه پس از تاریخ خرید ضمانت می کند و شروع گارانتی از زمان صدور فاکتور محاسبه خواهد شد و در صورت مفقود شدن اسناد خرید، شروع گارانتی از تاریخ تولید محاسبه خواهد شد.

• قرار داشتن در محدوده زمانی گارانتی

• دارا بودن کارت گارانتی و همچنین عدم مخدوش بودن شماره سریال مندرج بر کارت

• عدم وجود آثار ضربه، ضایعه فیزیکی و سوختگی قابل مشاهده در کالا

• استفاده صحیح کاربر از تابلو طبق دستورالعمل نگه داری تابلو

• عدم آسیب دیدگی صفحه با اجسام نوک تیز

• عدم استفاده از پاک کننده های غیراستاندارد

• عدم قرار گرفتن مداوم در معرض آفتاب و محیط بیرون

طراحی زیبا از واحد R&D شرکت تجهیزات آموزشی شیدکو

 

واحد تحقیق و توسعه در کارخانه تجهیزات آموزشی شیدکو هسته ی اولیه ی فعالیتهای تحقیقاتی در بخش صنعت است. این واحد بطور عمده فعالیتهایی از قبیل ارتقاء کیفیت محصول، طراحی محصول جدید، بهینه سازی فرایندها، انتقال و جذب فناوریها ، کسب دانش فنی برای تولیدو… را در چارچوب سیاستهای شرکت دنبال می نماید.

تاریخچه شرکت

مختصری از تاریخچه شرکت تجهیزات آموزشی شیدکو

 • شروع از سال ۱۳۷۲


  شرکت کار خود را در ۳ زمینه آموزشی ، کتابخانه ای و اداری کار خود را آغاز کرد و ظرف مدت کوتاهی به تولید انبوه رسید و به عنوان یک برند در این سه زمینه شناخته شد.
 • سال ۱۳۸۲ شیدکو در نمایشگاه های مختلف


  شیدکو تصمیم به شرکت در نمایشگاه های داخلی و بین المللی گرفت و ارتباط نزدیک با مشتریان خود برقرار کرد.

  همچنین اضافه شدن سیستم های اتوماسیون ازجمله سیستم ارتباط با مشتری CRM به شرکت.

 • در سال ۱۳۸۹ ارتقاء پرسنل شرکت به بالای ۲۰۰ نفر


  تکمیل شدن کادر فروش و بازاریابی و خدمات پس ازفروش

 • کسب رتبه بزرگترین تولید کننده تجهیزات آموزشی کشود در سال ۱۳۹۰


  با تاسیس ۳ سالن و استفاده از ماشین آلات پیشرفته در تولید، و کسب مدال بزرگترین تولید کننده تجهیزات آموزشی کشور

  455x200

 • بهترین برند تولید کننده تجهیزات آموزشی در سال ۱۳۹۵


  کسب رتبه بهترین تولید کننده وایت برد ، صندلی دانشجویی ، میز نقشه کشی و میز نور