erp-portfolioصندلی دانشجویی تک نفره چرم

صندلی دانشجویی تک نفره روکش چرمی شیدکو

۱۶ بهمن, ۱۳۹۵

صندلی تک نفره روکش چرمی

صندلی دانشجویی تک نفره با روکش چرم

صندلی دانشجویی تک نفره چرم
صندلی دانشجویی تک نفره فایبر روکش چرم شیدکو
صندلی دانشجویی تک نفره فایبر روکش چرم شیدکو
صندلی دانشجویی تک نفره چرم فایبر شیدکو

کارخانه شیدکو با داشتن واحد تحقیق و توسعه و  بهره گیری از بهترین طراحان و مهندسان کشور اقدام به طراحی و تولید تجهیزات آموزشی با رعایت بالاترین استانداردها و درخور دانش آموزان و دانشجویان ایران کرده است و  کلاس ها و مراکز آموزشی را با کیفیتی بالا و مدرن  تجهیز می نماید تا از این طریق گامی هر چند کوچک در راه دانش افزایی و علم اندوزی فرزندان این سرزمین بردارد.

صندلی تک نفره فایبر با روکش چرم شیدکو، با طراحی بینظیر نشیمن، تکیه گاه و دسته، رعایت کلیه اصول ارگونومی و استانداردهای روز دنیا و تولید شده از با کیفیت ترین متریال ها،  راحتی استثنایی و باورنکردنی ای را، حتی در استفاده های طولانی مدت، برای شما به همراه خواد داشت.

سری صندلی های تک نفره با سبد و قلاب شیدکو دارای گواهی ثبت به شماره ID22203 در اداره کل مالکیت صنعتی  قوه قضاییه جمهوری اسلامی ایران می باشد.

صندلی تک نفره فایبر با روکش چرم شیدکو؛

محصولی خوشنام با سابقه ای طولانی و درخشان

راحت، مدرن و مستحکم


شرکت شیدکو این محصول را با گارانتی سه ساله عرضه  می نماید.صندلی تک نفره فایبر با روکش چرم شیدکو قابلیت ارائه در سه رنگ را داشته و در مدل های دو، سه و چهارنفره نیز تولید می شود.

در صورت تمایل به خرید و یا اطلاع از قیمت، گارانتی، ارسال، خدمات پس از فروش و یا مشاوره های بیشتر، با واحد فروش شرکت شیدکو تماس بگیرید

مزایای استفاده از صندلی دانشجویی روکش چرم شرکت شیدکو :

 • تکیه گاه و نشیمن تولید شده از پلی پروپیلن بسیار مستحکم
 • نشیمن با قابلیت تحمل بیش از ۲۰۰ کیلوگرم
 • استراکچر فلزی با استفاده از پروفیل های بزرگ و ضخیم برای دوام و عمر بیشتر
 • در سه رنگ زرشکی و سورمه ای و طوسی
 • رنگ الکترواستاتیک و کوره ای و ضد خش
 • طراحی قلاب کارآمد مخصوص آویختن کیف
 • دسته بزرگ و تاشو از جنس mdf با قابلیت تحمل بیش از ۱۵۰ کیلوگرم
 • دارای چهار پاشنه پلاستیکی در اطراف صندلی برای جلوگیری از آسیب و صدا در حرکت
 • بسیار مستحکم با بررسی و آنالیز تقسیم بار روی پایه صندلی
 • طراحی شده ارگونومیک بر اساس استاندارد ملی ایران ۹۶۹۷- isiri

محصولات دیگر

صندلی دانشجویی دو نفره MDF شیدکو

صندلی دانشجویی دو نفره MDF

صندلی دانشجویی دو نفره MDF – صندلی دانشجویی

مشخصات صندلی دانشجویی دو نفره MDF :

به کارگیری اسکلت و پروفیل ضخیم و مقاوم در برابر هر نوع فشار در طراحی صندلی ها و طراحی دو عدد رابط پروفیل قوی بین پایه ها جهت جلوگیری از تنش و لق خوردن پایه ها _ طراحی جایگاه نگهداری کیف و تجهیزات در زیر نشیمنگاه با لوله های شکیل و ضخیم و اتصال آنها به بدنه  _طراحی پروفیل بیضی اختصاصی در پایه ها جهت استحکام و طراحی درپوش جهت زیبا سازی  و همچنین طراحی دو عدد خم قوسی شکل  ۱ ـ در مرکز نشیمنگاه  ۲ ـ  در پشت زانو ها جهت آسایش تکیه گاه کمر و زانو ـ  با کفی و پشتی بسیار مستحکم _  طراحی مطابق استانداردهای ارگونومی جهت آسایش _ طراحی دسته متحرک ضخیم با تحمل وزن بیش از ۱۵۰ کیلوگرم

شرکت تجهیزات آموزشی شمس ( شیدکو ) بهترین تولید کننده در زمینه تجهیزات آموزشی ، با طراحی منحصر بفرد در این زمینه تلاش کرده است بهترین محصول را از نظر استحکام و زیبایی و دارای گارانتی عرضه نماید.به همین دلیل صندلی دانشجویی دو نفره MDFF که هم اکنون مشاهده میکنید جزو بهترین محصولات آموزشی در ایران میباشد.

تیم شرکت شیدکو در تمامی مراحل انتخاب محصول،ثبت سفارش، ارسال، نصب و خدمات پس از فروش در کنار مشتریان خواهند بود.جهت مشاوره با کارشناسان فروش شیدکو تماس بگیرید. همچنین می توانید برای خرید صندلی دانشجویی دو نفره MDF به نمایندگی های شیدکو در سراسر کشور مراجعه نمایید.

مزایای استفاده از صندلی دانشجویی دو نفره MDF شرکت شیدکو :

دارای گارانتی سه ساله
اسکلت و پروفیل ضخیم و مقاوم
دو عدد رابط پروفیل قوی بین پایه ها
استفاده از پروفیل بیضی شکل
طراحی جایگاه کیف
قابلیت نصب پیچ تنظیم شونده ( سفارشی )
نشیمنگاه با طراحی مدل خم قوسی شکل  در مرکز
نشیمنگاه با طراحی مدل خم قوسی شکل  زیر زانو
پوشش رنگ الکترو استاتیک کوره ای ( ضد خش )
کفی و پشتی بسیار مستحکم
دسته بسیار مستحکم
طراحی مطابق با استانداردهای ارگونومی

محصولات دیگر

صندلی دانشجویی داخل هم رو شیدکو

صندلی دانشجویی داخل هم رو

صندلی دانشجویی داخل هم رو – صندلی دانشجویی

 دانلود کاتالوگ صندلی داخل هم رو

مشخصات صندلی دانشجویی داخل هم رو :

صندلی بسیار مستحکم با بررسی و آنالیز تقسیم بار روی پایه صندلی _ با پوشش رنگ الکترو استاتیک کوره ای در تمام قطعات فلزی صندلی _ با قابلیت داخل هم رفتن تا ۱۰ عدد جهت جایگیری کمتر و استفاده برای سالنهای امتحانات _ رعایت اصول ارگونومی بدن _ استفاده از مواد فایبر گلاس ضد ضربه جهت مقاومت کفی و پشتی  _ طراحی دسته متحرک ، ضخیم و مقاوم در برابر هر گونه فشار و ضربه و تحمل وزن بیش از ۱۵۰ کیلوگرم

شرکت تجهیزات آموزشی شمس ( شیدکو ) بهترین تولید کننده در زمینه تجهیزات آموزشی ، با طراحی منحصر بفرد در این زمینه تلاش کرده است بهترین محصول را از نظر استحکام و زیبایی و دارای گارانتی عرضه نماید.به همین دلیل صندلی دانشجویی فایبر گلاس داخل همرو که هم اکنون مشاهده میکنید جزو بهترین محصولات آموزشی در ایران میباشد.

تیم شرکت شیدکو در تمامی مراحل انتخاب محصول،ثبت سفارش، ارسال، نصب و خدمات پس از فروش در کنار مشتریان خواهند بود.جهت مشاوره با کارشناسانفروش شیدکو تماس بگیرید. همچنین می توانید برای خرید این صندلی دانشجویی فایبر گلاس داخل همرو به نمایندگی های شیدکو در سراسر کشور مراجعه نمایید.

مزایای استفاده از صندلی داخل هم رو شرکت شیدکو :

دارای گارانتی سه ساله
طراحی جدید در سه رنگ
قابلیت داخل هم رفتن تا ۱۰ عدد
استفاده برای سالن های آزمون
نشیمنگاه راحت در قالب بزرگ
مقاوم و مستحکم
پوشش رنگ الکترو استاتیک کوره ای ( ضد خش )
استفاده از مواد فایبر گلاس با کیفیت
دسته بسیار مستحکم
طراحی مطابق با استانداردهای ارگونومی
ضخامت ۱۶ میلی متر

محصولات دیگر

صندلی دانشجویی دو نفره فایبر گلاس شیدکو

صندلی دانشجویی دو نفره فایبر گلاس

صندلی دانشجویی دو نفره فایبر گلاس با سبد و رابط

مشخصات صندلی دانشجویی دو نفره فایبر گلاس شرکت شیدکو:

به کارگیری اسکلت و پروفیل ضخیم و مقاوم در برابر هر نوع فشار در طراحی صندلی ها و طراحی دو عدد رابط پروفیل قوی بین پایه ها جهت جلوگیری از تنش و لق خوردن پایه ها _ طراحی جایگاه نگهداری کیف و تجهیزات در زیر نشیمنگاهبا لوله های شکیل و ضخیم و اتصال آنها به بدنه  _طراحی پروفیل بیضی اختصاصی در پایه ها جهت استحکام و طراحی درپوش جهت زیبا سازی  _استفاده از مواد فایبر گلاس با کیفیت _  طراحی مطابق استانداردهای ارگونومی جهت آسایش _ طراحی دسته متحرک ضخیم با تحمل وزن بیش از ۱۵۰ کیلوگرم ‌

شرکت تجهیزات آموزشی شمس ( شیدکو ) بهترین تولید کننده در زمینه تجهیزات آموزشی ، با طراحی منحصر بفرد در این زمینه تلاش کرده است بهترین محصول را از نظر استحکام و زیبایی و دارای گارانتی عرضه نماید.به همین دلیل محصولی که هم اکنون مشاهده میکنید جزو بهترین محصولات آموزشی در ایران میباشد.

تیم شرکت شیدکو در تمامی مراحل انتخاب محصول،ثبت سفارش، ارسال، نصب و خدمات پس از فروش در کنار مشتریان خواهند بود.جهت مشاوره با کارشناسان فروش شیدکو تماس بگیرید. همچنین می توانید برای خرید این محصول به نمایندگی های شیدکو در سراسر کشور مراجعه نمایید.

مزایای استفاده از صندلی فایبر گلاس دو نفره شرکت شیدکو :

دارای گارانتی سه ساله
اسکلت و پروفیل ضخیم و مقاوم
دو عدد رابط پروفیل قوی بین پایه ها
استفاده از پروفیل بیضی شکل
طراحی جایگاه کیف
قابلیت نصب پیچ تنظیم شونده ( سفارشی )
نشیمنگاه راحت در قالب بزرگ
پوشش رنگ الکترو استاتیک کوره ای ( ضد خش )
کفی و پشتی بسیار مستحکم
استفاده از مواد فایبر گلاس با کیفیت
دسته بسیار مستحکم
طراحی مطابق با استانداردهای ارگونومی
و مستحکم با ضخامت ۱۶ میلی متر

محصولات دیگر

صندلی دانشجویی دو نفره روکش چرم شیدکو

صندلی دانشجویی دو نفره روکش چرم

در رنگ های مختلف

دانلود کاتالوگ صندلی دانشجویی دو نفره روکش چرم

مشخصات صندلی دانشجویی دو نفره روکش چرم:

صندلی بسیار مستحکم با بررسی و آنالیز تقسیم بار روی پایه صندلی _ با پوشش رنگ الکترو استاتیک کوره ای در تمام قطعات فلزی صندلی _ طراحی قلاب کار آمد جانبی مخصوص آویختن کیف و …. طراحی و جایگزینی سبد نگهدارنده ( کتب و تجهیزات در زاویه جانبی صندلی جهت دسترسی آسان و راحت به جزوات )  _ رعایت اصول ارگونومی بدن  _ استفاده از مواد فایبر گلاس ضد ضربه جهت مقاومت کفی و پشتی  _ دارای روکش چرم جهت آسایش در نشستن طولانی مدت _  طراحی دسته متحرک ، ضخیم و مقاوم در برابر هر گونه فشار و ضربه و تحمل وزن بیش از ۱۵۰ کیلوگرم

شرکت تجهیزات آموزشی شمس ( شیدکو ) بهترین تولید کننده در زمینه تجهیزات آموزشی ، با طراحی منحصر بفرد در این زمینه تلاش کرده است بهترین محصول را از نظر استحکام و زیبایی و دارای گارانتی عرضه نماید.به همین دلیلصندلی دانشجویی دو نفره روکش چرم که هم اکنون مشاهده میکنید جزو بهترین محصولات آموزشی در ایران میباشد.

تیم شرکت شیدکو در تمامی مراحل انتخاب محصول،ثبت سفارش، ارسال، نصب و خدمات پس از فروش در کنار مشتریان خواهند بود.جهت مشاوره با کارشناسان فروش شیدکو تماس بگیرید. همچنین می توانید برای خرید صندلی دانشجویی دو نفره روکش چرم به نمایندگی های شیدکو در سراسر کشور مراجعه نمایید.

مزایای استفاده از صندلی های دو نفره روکش چرم شرکت شیدکو :

دارای گارانتی سه ساله
طراحی جدید در سه رنگ
نشیمنگاه راحت در قالب بزرگ
دارای روکش چرم
دارای دو رنگ چرم زرشکی و سورمه ای
مقاوم و مستحکم
پوشش رنگ الکترو استاتیک کوره ای ( ضد خش )
طراحی سبد جای کیف
طراحی قلاب کارآمد مخصوص آویختن کیف
دسترسی راحت و آسان به جزوات
استفاده از مواد فایبر گلاس با کیفیت
دسته بسیار مستحکم
طراحی مطابق با استانداردهای ارگونومی می‌شود.

محصولات دیگر

صندلی دانشجویی دو نفره MDF شیدکو

صندلی دانشجویی دو نفره MDF

با سبد و رابط زیرین

مشخصات صندلی دانشجویی دو نفره Mdf :

به کارگیری اسکلت و پروفیل ضخیم و مقاوم در برابر هر نوع فشار در طراحی صندلی ها و طراحی دو عدد رابط پروفیل قوی بین پایه ها جهت جلوگیری از تنش و لق خوردن پایه ها _ طراحی جایگاه نگهداری کیف و تجهیزات در زیر نشیمنگاهبا لوله های شکیل و ضخیم و اتصال آنها به بدنه  _طراحی پروفیل بیضی اختصاصی در پایه ها جهت استحکام و طراحی درپوش جهت زیبا سازی  و همچنین طراحی دو عدد خم قوسی شکل  ۱ ـ در مرکز نشیمنگاه  ۲ ـ  در پشت زانو ها جهت آسایش تکیه گاه کمر و زانو ـ  با کفی و پشتی بسیار مستحکم _  طراحی مطابق استانداردهای ارگونومی جهت آسایش _ طراحی دسته متحرک ضخیم با تحمل وزن بیش از ۱۵۰ کیلوگرم

شرکت تجهیزات آموزشی شمس ( شیدکو ) بهترین تولید کننده در زمینه تجهیزات آموزشی ، با طراحی منحصر بفرد در این زمینه تلاش کرده است بهترین محصول را از نظر استحکام و زیبایی و دارای گارانتی عرضه نماید.به همین دلیل صندلی دانشجویی دو نفره Mdf که هم اکنون مشاهده میکنید جزو بهترین محصولات آموزشی در ایران میباشد.

تیم شرکت شیدکو در تمامی مراحل انتخاب محصول،ثبت سفارش، ارسال، نصب و خدمات پس از فروش در کنار مشتریان خواهند بود.جهت مشاوره با کارشناسان فروش شیدکو تماس بگیرید. همچنین می توانید برای خرید صندلی دانشجویی دو نفره Mdffبه نمایندگی های شیدکو در سراسر کشور مراجعه نمایید.

مزایای استفاده از صندلی های دو نفره MDF شرکت شیدکو :

دارای گارانتی سه ساله
اسکلت و پروفیل ضخیم و مقاوم
دو عدد رابط پروفیل قوی بین پایه ها
استفاده از پروفیل بیضی شکل
طراحی جایگاه کیف
قابلیت نصب پیچ تنظیم شونده ( سفارشی )
نشیمنگاه راحت در قالب بزرگ
پوشش رنگ الکترو استاتیک کوره ای ( ضد خش )
کفی و پشتی بسیار مستحکم
استفاده از مواد فایبر گلاس با کیفیت
دسته بسیار مستحکم
طراحی مطابق با استانداردهای ارگونومی
اگون تولید می‌شود.

محصولات دیگر

صندلی دانشجویی سه نفره فایبر گلاس شیدکو

۱۳ بهمن, ۱۳۹۵

صندلی دانشجویی فایبرگلاس سه نفره

صندلی دانشجویی فایبرگلاس سه نفره

مشخصات صندلی دانشجویی سه نفره فایبر گلاس با سبد و رابط :

به کارگیری اسکلت و پروفیل ضخیم و مقاوم در برابر هر نوع فشار در طراحی صندلی ها و طراحی دو عدد رابط پروفیل قوی بین پایه ها جهت جلوگیری از تنش و لق خوردن پایه ها _ طراحی جایگاه نگهداری کیف و تجهیزات در زیر نشیمنگاهبا لوله های شکیل و ضخیم و اتصال آنها به بدنه  _طراحی پروفیل بیضی اختصاصی در پایه ها جهت استحکام و طراحی درپوش جهت زیبا سازی  _استفاده از مواد فایبر گلاس با کیفیت _  طراحی مطابق استانداردهای ارگونومی جهت آسایش _ طراحی دسته متحرک ضخیم با تحمل وزن بیش از ۱۵۰ کیلوگرم

شرکت تجهیزات آموزشی شمس ( شیدکو ) بهترین تولید کننده در زمینه تجهیزات آموزشی ، با طراحی منحصر بفرد در این زمینه تلاش کرده است بهترین محصول را از نظر استحکام و زیبایی و دارای گارانتی عرضه نماید.به همین دلیل صندلی دانشجویی سه نفره فایبر گلاس با سبد و رابط که هم اکنون مشاهده میکنید جزو بهترین محصولات آموزشی در ایران میباشد.

تیم شرکت شیدکو در تمامی مراحل انتخاب محصول،ثبت سفارش، ارسال، نصب و خدمات پس از فروش در کنار مشتریان خواهند بود.جهت مشاوره با کارشناسان فروش شیدکو تماس بگیرید. همچنین می توانید برای خرید این محصول به نمایندگی های شیدکو در سراسر کشور مراجعه نمایید.

مزایای استفاده از صندلی دانشجویی فایبرگلاس:

دارای گارانتی سه ساله
اسکلت و پروفیل ضخیم و مقاوم
دو عدد رابط پروفیل قوی بین پایه ها
استفاده از پروفیل بیضی شکل
طراحی جایگاه کیف
قابلیت نصب پیچ تنظیم شونده ( سفارشی )
نشیمنگاه راحت در قالب بزرگ
پوشش رنگ الکترو استاتیک کوره ای ( ضد خش )
کفی و پشتی بسیار مستحکم
استفاده از مواد فایبر گلاس با کیفیت
دسته بسیار مستحکم
طراحی مطابق با استانداردهای ارگونومی

محصولات دیگر

صندلی دانشجویی سه نفره MDF شیدکو

صندلی دانشجویی سه نفره MDF

صندلی دانشجویی سه نفره MDF

مشخصات صندلی دانشجویی سه نفره Mdf :

به کارگیری اسکلت و پروفیل ضخیم و مقاوم در برابر هر نوع فشار در طراحی صندلی ها و طراحی دو عدد رابط پروفیل قوی بین پایه ها جهت جلوگیری از تنش و لق خوردن پایه ها _ طراحی جایگاه نگهداری کیف و تجهیزات در زیر نشیمنگاهبا لوله های شکیل و ضخیم و اتصال آنها به بدنه  _طراحی پروفیل بیضی اختصاصی در پایه ها جهت استحکام و طراحی درپوش جهت زیبا سازی  و همچنین طراحی دو عدد خم قوسی شکل  ۱ ـ در مرکز نشیمنگاه  ۲ ـ  در پشت زانو ها جهت آسایش تکیه گاه کمر و زانو ـ  با کفی و پشتی بسیار مستحکم _  طراحی مطابق استانداردهای ارگونومی جهت آسایش _ طراحی دسته متحرک ضخیم با تحمل وزن بیش از ۱۵۰ کیلوگرم

شرکت تجهیزات آموزشی شمس ( شیدکو ) بهترین تولید کننده در زمینه تجهیزات آموزشی ، با طراحی منحصر بفرد در این زمینه تلاش کرده است بهترین محصول را از نظر استحکام و زیبایی و دارای گارانتی عرضه نماید.به همین دلیل صندلی دانشجویی سه نفره Mdf که هم اکنون مشاهده میکنید جزو بهترین محصولات آموزشی در ایران میباشد.

تیم شرکت شیدکو در تمامی مراحل انتخاب محصول،ثبت سفارش، ارسال، نصب و خدمات پس از فروش در کنار مشتریان خواهند بود.جهت مشاوره با کارشناسان فروش شیدکو تماس بگیرید. همچنین می توانید برای خرید این صندلی دانشجویی سه نفره Mdf به نمایندگی های شیدکو در سراسر کشور مراجعه نمایید.

مزایای استفاده از صندلی MDF:

دارای گارانتی سه ساله پایه فلزی سنگین  و مستحکم
مقاومت در برابر فشار
طراحی جایگاه کیف
رنگ کوره ای الکترو استاتیک  کوره ای ( ضد خش )
طراحی مطابق با استانداردهای ارگونومی
نشیمنگاه با طراحی مدل خم قوسی شکل در مرکز
نشیمنگاه با طراحی مدل خم قوسی شکل  زیر زانو
طراحی طبق استاندارد ایران
دسته بسیار مستحکم

محصولات دیگر

صندلی دانشجویی mdf شیدکو

صندلی دانشجویی تک نفره MDF شیدکو

صندلی دانشجویی MDF تک نفره

زیبا، مستحکم و راحت

صندلی دانشجویی mdf شیدکو
صندلی دانشجویی mdf شیدکو
صندلی دانشجویی mdf شیدکو
صندلی دانشجویی mdf شیدکو

کارخانه شیدکو با داشتن واحد تحقیق و توسعه و  بهره گیری از بهترین طراحان و مهندسان کشور اقدام به طراحی و تولید تجهیزات آموزشی با رعایت بالاترین استانداردها و درخور دانش آموزان و دانشجویان ایران کرده است و  کلاس ها و مراکز آموزشی را با کیفیتی بالا و مدرن  تجهیز می نماید تا از این طریق گامی هر چند کوچک در راه دانش افزایی و علم اندوزی فرزندان این سرزمین بردارد.

صندلی دانشجویی تک نفره MDF شیدکو، با طراحی بینظیر نشیمن، تکیه گاه و دسته، رعایت کلیه اصول ارگونومی و استانداردهای روز دنیا و تولید شده از با کیفیت ترین متریال ها،  راحتی استثنایی و باورنکردنی ای را، حتی در استفاده های طولانی مدت، برای شما به همراه خواهد داشت.

سری صندلی های تک نفره با سبد و قلاب شیدکو دارای گواهی ثبت به شماره ID22190 در اداره کل مالکیت صنعتی  قوه قضاییه جمهوری اسلامی ایران می باشد.

صندلی تک نفره MDF شیدکو؛

محصولی خوشنام با استحکامی بی نظیر


شرکت شیدکو ، استراکچر فلزی صندلی mdf خود را با گارانتی سه ساله عرضه می نماید.صندلی تک نفره mdf شیدکو قابلیت ارائه در مدل های دو، سه و چهارنفره نیز تولید می شود.

در صورت تمایل به خرید و یا اطلاع از قیمت، گارانتی، ارسال، خدمات پس از فروش و یا مشاوره های بیشتر، با واحد فروش شرکت شیدکو تماس بگیرید

مزایای استفاده از صندلی MDF شیدکو:

 • نشیمنگاه با طراحی مدل خم قوسی شکل در مرکز
 • نشیمنگاه با طراحی مدل خم قوسی شکل  زیر زانو
 • نشیمن با قابلیت تحمل بیش از ۲۰۰ کیلوگرم
 • استراکچر فلزی با استفاده از پروفیل های بزرگ و ضخیم برای دوام و عمر بیشتر
 • رنگ الکترواستاتیک و کوره ای و ضد خش
 • دسته بزرگ و تاشو از جنس mdf با قابلیت تحمل بیش از ۱۵۰ کیلوگرم
 • طراحی شده ارگونومیک بر اساس استاندارد ملی ایران ۹۶۹۷- isiri
 • دارای گارانتی سه ساله پایه فلزی سنگین  و مستحکم

محصولات دیگر

صندلی دانشجویی شیدکو

صندلی دانشجویی فایبرگلاس شیدکو

۲۷ دی, ۱۳۹۵

صندلی دانشجویی تک نفره فایبرگلاس شیدکو

مستحکم، دوام بالا، راحت ، طراحی کارآمد و زیبا

صندلی دانشجویی شیدکو

فیلم معرفی صندلی دانشجویی تک نفره فایبر شیدکو

صندلی دانشجویی شیدکو
صندلی دانشجویی شیدکو
صندلی دانشجویی شیدکو

کارخانه شیدکو با داشتن واحد تحقیق و توسعه و  بهره گیری از بهترین طراحان و مهندسان کشور اقدام به طراحی و تولید تجهیزات آموزشی با رعایت بالاترین استانداردها و درخور دانش آموزان و دانشجویان ایران کرده است و  کلاس ها و مراکز آموزشی را با کیفیتی بالا و مدرن  تجهیز می نماید تا از این طریق گامی هر چند کوچک در راه دانش افزایی و علم اندوزی فرزندان این سرزمین بردارد.

صندلی دانشجویی تک نفره فایبر شیدکو، با طراحی بینظیر نشیمن، تکیه گاه و دسته، رعایت کلیه اصول ارگونومی و استانداردهای روز دنیا و تولید شده از با کیفیت ترین متریال ها،  راحتی استثنایی و باورنکردنی ای را، حتی در استفاده های طولانی مدت، برای شما به همراه خواد داشت.

سری صندلی های تک نفره با سبد و قلاب شیدکو دارای گواهی ثبت به شماره ID22203 در اداره کل مالکیت صنعتی  قوه قضاییه جمهوری اسلامی ایران می باشد.

صندلی دسته دار تک نفره فایبر شیدکو؛

محصولی خوشنام با سابقه ای طولانی و درخشان

در کلیه ی مراکز آموزشی و علمی کشور


شرکت شیدکو این محصول را با گارانتی سه ساله عرضه  می نماید.صندلی تک نفره فایبر شیدکو قابلیت ارائه در سه رنگ را داشته و در مدل های دو، سه و چهارنفره نیز تولید می شود. همچنین قابلیت ارائه ابا روکش چرم در نشیمن و تکیه گاه نیز موجود می باشد.

در صورت تمایل به خرید و یا اطلاع از قیمت، گارانتی، ارسال، خدمات پس از فروش و یا مشاوره های بیشتر، با واحد فروش شرکت شیدکو تماس بگیرید

مزایای استفاده از صندلی فایبر شیدکو:

 • تکیه گاه و نشیمن تولید شده از پلی پروپیلن قابل بازیافت
 • نشیمن با قابلیت تحمل بیش از ۲۰۰ کیلوگرم
 • استراکچر فلزی با استفاده از پروفیل های بزرگ و ضخیم برای دوام و عمر بیشتر
 • رنگ الکترواستاتیک و کوره ای و ضد خش
 • دسته بزرگ و تاشو از جنس mdf با قابلیت تحمل بیش از ۱۵۰ کیلوگرم
 • دارای چهار پاشنه پلاستیکی در اطراف صندلی برای جلوگیری از آسیب و صدا در حرکت
 • تکیه گاه و پشتی دارای بافت برای جلوگیری از تعریق
 • بسیار مستحکم با بررسی و آنالیز تقسیم بار روی پایه صندلی
 • طراحی شده ارگونومیک بر اساس استاندارد ملی ایران ۹۶۹۷- isiri

محصولات دیگر