تخته وایت برد پایه دار

وایت برد پایه دار متحرک
با طراحی بی نظیر

تخته وایت برد پایه دار
تخته وایت برد پایه دار
تخته وایت برد پایه دار
تخته وایت برد پایه دار

وایت برد پایه دار شیدکو

با بیش از ۲۵ سال تجربه در طراحی و تولید تخته های وایت برد و گرین برد و اعلانات ، مطمئنیم که محصولی با کیفیت به شما تقدیم خواهیم کرد.

ما هم اکنون با سابقه ای در خشان در صنعت آموزشی کشور، خود را کارشناس طراحی و تولید تخته وایت برد می دانیم. محیط ها و کاربرد های متفاوت نیازمند راه حال  های متفاوت هستند و این افتخار ماست که بهترین گزینه را به مشریانمان معرفی کنید.

تخته وایت برد پایه دار متحرک شیدکو، با طراحی خلاقانه، قابلیت نصب تخته وایت برد در سایز ها و ضخامت های متنوع را در هر ارتفاع دلخواهی دارد. این تخته وایت برد پایه دار متحرک طراحی شده تا بتوانید یک ارائه موثر را بدون هیچگونه دغدغه ای در خصوص مکان، داشته باشید.

پایه های این وایت برد روی چهار چرخ با ترمز می باشند تا به راحتی در دفتر کار شما قابل حرکت باشد و احتیاجات شما را در خصوص ارائه و ارتباط بهتر فراهم آورد.

مشخصات تخته وایت برد پایه دار متحرک شیدکو

  • پایه های محکم با زنگ الکترواستاتیک ضدخش
  • دارای چهار چرخ با ترمز
  • قابلیت تنظیم طول پایه
  • ۳ سال گارانتی
  • تخته وایت برد مغناطیسی(یا گرین برد) با پاک شوندگی فوق العاده

 

پایه متحرک وایت برد شیدکو، دارای گواهی ثبت به شماره ID22203 در اداره کل مالکیت صنعتی  قوه قضاییه جمهوری اسلامی ایران می باشد.

در صورت تمایل به خرید و یا اطلاع از قیمت، گارانتی، ارسال، خدمات پس از فروش و یا مشاوره های بیشتر، با واحد فروش شرکت شیدکو تماس بگیرید

ویژگی های تخته وایت برد پایه دار متحرک شیدکو

در این محصول پایه و تخته وایت برد بصورت جداگانه بسته بندی می شوند. تخته وایت برد پایه دار به راحتی مونتاژ و باز می شود. همراه با تخته وایت برد آن ماژیک وایت برد شیدکو بصورت رایگان موجود می باشد.

پیشنهاد ما برای وایت برد آن، سری محصولات کلاسیک شیدکو است که وایت برد، گرین برد و اعلانات آن موجود می باشد.

از طریق دو پیچ روی رابط های پایه، می توانید طول آن را تا ۲۰۰ سانتی متر افزایش دهید و به راحتی تابلو های ابعاد بزرگ را روی آن نصب نمایید.

همچنین در صورتی که تصمیم به نصب تخته وایت برد های بزرگتر از دو متر را دارید، می توانید با تماس با واحد فروش شرکت درخواست خود را عنوان فرمایید تا سفارش شما در اسرع وقت آماده گردد.

محصولات دیگر