صندلی دانشجویی دو نفره روکش چرم

در رنگ های مختلف

دانلود کاتالوگ صندلی دانشجویی دو نفره روکش چرم

مشخصات صندلی دانشجویی دو نفره روکش چرم:

صندلی بسیار مستحکم با بررسی و آنالیز تقسیم بار روی پایه صندلی _ با پوشش رنگ الکترو استاتیک کوره ای در تمام قطعات فلزی صندلی _ طراحی قلاب کار آمد جانبی مخصوص آویختن کیف و …. طراحی و جایگزینی سبد نگهدارنده ( کتب و تجهیزات در زاویه جانبی صندلی جهت دسترسی آسان و راحت به جزوات )  _ رعایت اصول ارگونومی بدن  _ استفاده از مواد فایبر گلاس ضد ضربه جهت مقاومت کفی و پشتی  _ دارای روکش چرم جهت آسایش در نشستن طولانی مدت _  طراحی دسته متحرک ، ضخیم و مقاوم در برابر هر گونه فشار و ضربه و تحمل وزن بیش از ۱۵۰ کیلوگرم

شرکت تجهیزات آموزشی شمس ( شیدکو ) بهترین تولید کننده در زمینه تجهیزات آموزشی ، با طراحی منحصر بفرد در این زمینه تلاش کرده است بهترین محصول را از نظر استحکام و زیبایی و دارای گارانتی عرضه نماید.به همین دلیلصندلی دانشجویی دو نفره روکش چرم که هم اکنون مشاهده میکنید جزو بهترین محصولات آموزشی در ایران میباشد.

تیم شرکت شیدکو در تمامی مراحل انتخاب محصول،ثبت سفارش، ارسال، نصب و خدمات پس از فروش در کنار مشتریان خواهند بود.جهت مشاوره با کارشناسان فروش شیدکو تماس بگیرید. همچنین می توانید برای خرید صندلی دانشجویی دو نفره روکش چرم به نمایندگی های شیدکو در سراسر کشور مراجعه نمایید.

مزایای استفاده از صندلی های دو نفره روکش چرم شرکت شیدکو :

دارای گارانتی سه ساله
طراحی جدید در سه رنگ
نشیمنگاه راحت در قالب بزرگ
دارای روکش چرم
دارای دو رنگ چرم زرشکی و سورمه ای
مقاوم و مستحکم
پوشش رنگ الکترو استاتیک کوره ای ( ضد خش )
طراحی سبد جای کیف
طراحی قلاب کارآمد مخصوص آویختن کیف
دسترسی راحت و آسان به جزوات
استفاده از مواد فایبر گلاس با کیفیت
دسته بسیار مستحکم
طراحی مطابق با استانداردهای ارگونومی می‌شود.

محصولات دیگر