ماژیک وایت برد

ماژیک وایت برد شیدکو ، با پاک شوندگی فوق العاده

ماژیک وایت برد شیدکو
Shidco Whiteboard Marker
Shidco Whiteboard Marker
Shidco Whiteboard marker

کاتالوگ ماژیک وایت برد شیدکو

مدت زمان زیادی از آن روزهایی که نام کلاس، تخته سیاه و گچ را تداعی میکرد نگذشته است، اما این روزها در اکثر مدارس، دانشگاه ها و مراکز آموزشی به این دو وسیله به عنوان یک نوستالژی می نگرند. امروزه بیشتر کلاس ها با تخته وایت برد تجهیز شده و گچ ها نیز جای خود را به ماژیک وایت برد داده اند. دیگر از ابتدا تا انتهای دوران تحصیل، و همچنین در دفاتر کار، وایت برد و ماژیک حضور پر رنگی دارند، ماژیک هایی که به راحتی نوشته و پاک می شوند.

اما برای نوشتن بر روی تخته وایت برد، کیفیت ماژیک بسیار مهم می باشد، کم رنگ بودن جوهر و یا بد پاک شدن آن از روی سطح وایت برد باعث سخت کردن استفاده از ماژیک وایت برد می شود. پس برای احساس رضایت از تحصیل، آموزش و ارائه های کاری، انتخاب یک ماژیک با کیفیت از اهمیت بالایی برخوردار است.

معرفی ماژیک وایت برد شیدکو

در میان طیف وسیع ماژیک های وایت برد موجود در بازار، ماژیک وایت برد شیدکو با استفاده از بهترین جوهر، حس دلچسبی از نوشتن را برای شما به همراه خواهد داشت. این ماژیک با جوهر غلیظ، بسیار پر رنگ می نویسد و چه در نوشته هایی که مدت زمان کوتاهی نوشته شده و چه نوشته هایی که روزها بر روی تخته وایت برد مانده اند به راحتی و به طرز استثنایی بدون گذاشتن کوچکترین ردی از جوهر، پاک می شوند. ماژیک شیدکو ، غیر سمی ، بدون بو ، با بدنه ای بسیار مقاوم، ارگونومی فوق العاده و مسافت نوشتار بسیار بالا می باشد .

خرید ماژیک وایت برد

این ماژیک در دو نوع سر تخت و سر گرد با هشت رنگ متنوع توسط شرکت شیدکو عرضه و تقدیم شما مصرف کننده گرامی می شود.

برای خرید ماژیک وایت برد شیدکو با قیمتی باورنکردنی و اطلاع از نمایندگی های مجاز شیدکو در سراسر کشور کافی است با ما تماس بگیرید.

محصولات دیگر