وایت برد تابا

وایت بردی زیبا و مدرن، با قیمتی مناسب

وایت برد تابا
وایت برد تابا
وایت برد تابا
وایت برد تابا

دانلود کاتالوگ وایت برد تابا

بسیاری از تخته وایت برد های سایز کوچک موجود در بازار، با ظاهری بد، با استفاده از زهوار آلومینیوم بی کیفیت و صفحه ای از جنس فرمیکا عرضه می شوند، شرکت شیدکو برای ارائه محصولی درخور و با قیمت مناسب اقدام به طراحی و تولید محصولی جدید نمود.

این محصول که تابا نام گرفته است با استفاده از زهوار آلومینیومی درجه ۱ تولید می شود، صفحه ی رویی آن از جنس استیل رنگ شده می باشد. گوشه های اتصال دو تکه ی رنگی دارد که پیچ نصب آن را می توانید مخفی کنید و همچنین دارای دو قلاب رنگی زیبا برای نصب راحتتر نیز می باشد. در بسته بندی این محصول، ماژیک وایت برد شیدکو و مگنت شیدکو بصورت هدیه به مصرف کننده تقدیم میگردد.

پس شما می توانید یک تخته وایت برد مغناطیسی بسیار زیبا و با کیفیت، همراه با ماژیک بسیار با کیفیت را با قیمتی پایینتر از دیگر محصولات بی کیفیت خریداری کنید. با خرید تخته وایت برد تابا شما محصولی کامل و با کیفیت و در عین حال ارزان را با دارا بودن ۱۲ ماه گارانتی تجربه خواهید کرد.

مشخصات تخته وایت برد تابا:

  • صفحه مغناطیسی با کیفیت پاک شوندگی عالی
  • زهوارهای آلومینیومی درجه ۱ آبکاری شده به رنگ نقره ای مات
  • گوشه های اتصال پلاستیکی دو تکه با قابلیت مخفی سازی پیچ نصب
  • قابلیت نصب آسان و نصب بصورت افقی و عمودی
  • دارا بودن دو قلاب نصب، برای نصب راحتتر
  • دارای گوشه های رنگی در چهار رنگ متونع
  • شامل ماژیک وایت برد شیدکو
  • شامل مگنت کریستالی شیدکو به رنگ گوشه ها

برای اطلاع از نحوه خرید وایت برد تابا و اطلاع از قیمت آن با کارشناسان فروش ما در تماس باشید.

وایت برد تابا که در سایز های متنوعی تولید می شود با کیفیت بالا و طراحی بی نظیری که داشته است با سرعتی باورنکردنی دیگر محصولات را پشت سر گذاشته و هم اکنون با کیفیتی بسیار بالاتر و قیمتی مناسبتر در بازار عرضه می شود.

این تابلو به دلیل وزن کم و و گوشه های گرد و همچنین به کار بردن آلومینیوم آبکاری شده برای به دست گرفتن و استفاده در منازل بسیار مناسب میباشد. همچنین بخاطر طراحی زیبا و داشتن گوشه های رنگی و استفاده از مواد پلاستیکی و آلومینیومی فابریک و غیر ضایعاتی برای استفاده کودکان نیز بسیار مناسب و ایده آل می باشد.

همچنین لازم به ذکر است که کلیه طراحی این محصول متعلق به شرکت شیدکو می باشد و در اداره مالکیت معنوی قوه قضاییه به شماره ۲۲۲۰۴ ثبت گردیده است.

محصولات دیگر