تخته وایت برد کلاسیک شیدکو

وایت برد زهوار ضخیم ۳٫۵ سانت شیدکو
ماندگار با سابقه ای درخشان

وایت برد کلاسیک شیدکو
وایت برد کلاسیک شیدکو
وایت برد کلاسیک شیدکو
تخته وایت برد کلاسیک شیدکو

وایت برد کلاسیک شیدکو :

سری محصولات کلاسیک شیدکو سال هاست که با خوشنامی در مراکز آموزشی و دانشگاه های ایران یاد میشود. این تابلو که به زهوار ضخیم ۳٫۵ سانتی نیز معروف میباشد به طرحی معروف بدل شد و  چندین کارگاه کوچک و سودجو با نقص مالکیت معنوی شیدکو اقدام به کپی کردن این محصول و تولید آن با متریال بی کیفیت نمودند. شیدکو برای حفظ اعتبار خود و همچنین کسب رضایت مشتریانی که از مصرف کنندگان این محصول بودند، ضمن شکایت از افراد سودجو، تصمیم به توسعه این محصول گرفت. و ورژن جدید سری کلاسیک خود را طراحی و تولید نمود.

در این تخته از آلومینیوم درجه۱ بعنوان زهوار، و از مواد پلاستیکی مرغوب در گوشه اتصال استفاده شده است. صفحه این وایت برد مغناطیسی میباشد. همراه با تخته، ماژیک وایتبرد شیدکو، مگنت شیدکو و ابزار اتصال موجود می باشد.

مشخصات وایت برد کلاسیک:

  • صفحه مغناطیسی با کیفیت پاک شوندگی عالی
  • صفحه  ضدخش با براقیت بالا
  • زهوارهای آلومینیومی ضخیم درجه ۱
  • گوشه های اتصال پلاستیکی ، تولید شده با متریال مرغوب
  • استفاده از ورق فلزی در پشت تخته برای استحکام بیشتر
  • دارای ۴ گیره های نصب، برای نصب آسانتر و محکم تر
  • جا ماژیکی بزرگ آلومینیومی با استحکام بالا
  • شامل ماژیک شیدکو، چهار مگنت شیدکو و قطعات اتصال

سری محصولات کلاسیک شیدکو در اداره کل مالکیت صنعتی قوه قضاییه به شماره ۲۰۴۳۶ ثبت رسیده است. خواهشمند است در هنگام خرید به نام و لوگو شیدکو توجه فرمایید.

همچنین علاوه بر سری کلاسیک، شیدکو برای احترام به سلیقه کاربر، دو طرح دیگر به نام  وایت برد آلفا و وایت برد تابا، طراحی و تولید نموده است.

از آنجا که شیدکو، اولین و بزرگترین تولیدکننده تجهیزات آموزشی کشور میباشد کلیه محصولات خود را با بالاترین کیفیت و استانداردهای روز دنیا طراحی و تولید می نماید و دارای گارانتی و خدمات پس از فروش می باشند.

تیم فروش شیدکو در تمامی مراحل، از انتخاب محصول تا نصب و خدمات پس از فروش در کنار مشتریان خواهند بود. جهت مشاوره با کارشناسان فروش شرکت شیدکو تماس بگیرید.

ورژن جدید وایت برد کلاسیک

محبوب ترین تخته وایت برد در بین دانشگاه ها و مدارس ایران

محصولات دیگر