تخته وایت برد کلاسیک ۲ شیدکو

وایت برد زهوار ضخیم ۳٫۵ سانت شیدکو
ماندگار با سابقه ای درخشان

وایت برد کلاسیک شیدکو :

سری محصولات کلاسیک شیدکو سال هاست که با خوشنامی در مراکز آموزشی و دانشگاه های ایران یاد میشود. این تابلو به زهوار ضخیم ۳٫۵ سانتی نیز معروف میباشد.پس از موفقیت و استقبال گسترده کلیه مراکز آموزشی کشور از این طرح، چندین کارگاه کوچک و سودجو با نقص مالکیت معنوی شیدکو اقدام به کپی کردن این محصول و تولید آن با متریال بی کیفیت نمودند. شیدکو برای حفظ اعتبار خود و همچنین کسب رضایت مشتریانی که از مصرف کنندگان این محصول بودند، ضمن شکایت از افراد سودجو، تصمیم به توسعه این محصول گرفت. و ورژن جدید سری کلاسیک خود را طراحی و تولید نمود.

در این تخته از آلومینیوم درجه۱ بعنوان زهوار، و از مواد پلاستیکی مرغوب در گوشه اتصال استفاده شده است. صفحه این وایت برد مغناطیسی میباشد. همراه با تخته، ماژیک وایتبرد شیدکو، مگنت شیدکو و ابزار اتصال موجود می باشد.

مشخصات وایت برد کلاسیک ۲:

  • صفحه  وایت برد مغناطیسی نانو با کیفیت پاک شوندگی عالی
  • صفحه  ضدخش با براقیت بالا
  • زهوارهای آلومینیومی ضخیم درجه ۱
  • گوشه های اتصال پلاستیکی دو تکه برای مخفی سازی پیچ نصب
  • استفاده از ورق فلزی در پشت تخته برای استحکام بیشتر
  • دارای ۴ گیره های نصب، برای نصب آسانتر و محکم تر
  • جا ماژیکی بزرگ آلومینیومی با استحکام بالا
  • شامل ماژیک شیدکو، چهار مگنت شیدکو و قطعات اتصال

تیم فروش شیدکو در تمامی مراحل، از انتخاب محصول تا نصب و خدمات پس از فروش در کنار مشتریان خواهند بود. جهت مشاوره با کارشناسان فروش شرکت شیدکو تماس بگیرید.

وایت برد کلاسیک ۲ شیدکو در اداره کل مالکیت صنعتی قوه قضاییه به شماره ۲۷۳۸۴ ثبت رسیده است. خواهشمند است در هنگام خرید به نام و لوگو شیدکو توجه فرمایید.

همچنین علاوه بر سری کلاسیک، شیدکو برای احترام به سلیقه کاربر، دو طرح دیگر به نام وایت برد آلفا و وایت برد تابا، طراحی و تولید نموده است.

از آنجا که شیدکو، اولین و بزرگترین تولیدکننده تجهیزات آموزشی کشور میباشد کلیه محصولات خود را با بالاترین کیفیت و استانداردهای روز دنیا طراحی و تولید می نماید و دارای گارانتی و خدمات پس از فروش می باشند.

هر زمان که سخن از تجهیز مدارس و دانشگاه ها به میان می آید، اولین و تنها نامی که به خاطر می آید شیدکو است.

محصولات دیگر