تابلو اعلانات کرک شیدکو

عالی برای استفاده های مکرر، تولید شده با چوب پنبه طبیعی

تابلو اعلانات کرک
تابلو اعلانات کرک
تابلو اعلانات کرک
تابلو اعلانات کرک

تابلو اعلانات کرک، دیوارهای بسیاری از فضاهای اداری را در طول سالها زیباتر کرده است؛ تابلو اعلانات کرک  با دارا بودن یک رنگ طبیعی خنثی ، به هر کسی اجازه می دهد به راحتی پیام های داخلی و یادداشت های خود را نصب و اعلان نماید. تابلو های اعلانات به غیر از دانشگاه ها، مدارس و مراکز آموزشی در بسیاری از موارد دیگر همچون ، آپارتمان ها، دفاتر کار، ارگان های دولتی و سازمان ها، بیمارستان ها ، سالن های ورزشی، رستوران و کافه ها  قابلیت استفاده را دارد.

از موارد متنوعی بعنوان سطح تابلو اعلانات استفاده می شود. شیدکو هم اکنون نیز تابلو اعلانات ساده که دارای روکش پارچه می باشد تولید می نماید. علاوه بر این، تابلو اعلانات شیشه خور نیز یکی از محبوب ترین محصولات شیدکو می باشد.

مشخصات تابلو اعلانات کرک شیدکو:

  • سطح چوب پنبه طبیعی با تراکم بالا، عالی برای استفاده های مکرر
  • زهوارهای آلومینیومی آبکاری شده به رنگ نقره ای مات
  • گوشه های اتصال پلاستیکی دو تکه با قابلیت مخفی سازی پیچ نصب
  • قابلیت نصب آسان و نصب بصورت افقی و عمودی
  • قابلیت تولید در سایزهای متنوع

برای اطلاع از نحوه خرید تابلو اعلانات کرک و اطلاع از قیمت آن با کارشناسان فروش ما در تماس باشید.

تابلو اعلانات کرک شیدکو در سایز های متنوعی تولید می شود. این نوع از تابلو اعلانات برای اولین بار در ایران توسط کارخانه تجهیزات آموزشی شیدکو عرضه شده است. در خصوص استحکام تابلو اعلانات کرک باید عنوان کرد که در تمامی سایز ها در پشت تابلو، از ورق فلزی استفاده شده است که علاوه بر استحکام از تاب دار شدن تابلو اعلانات جلوگیری میکند.

 

همچنین لازم به ذکر است که کلیه طراحی این محصول متعلق به شرکت شیدکو می باشد و در اداره مالکیت معنوی قوه قضاییه به شماره ۲۰۴۳۵ ثبت گردیده است.

محصولات دیگر