ویدیو های شیدکو

در این صفحه شما را به تماشای برخی از ویدیوهای شیدکو دعوت می نماییم. از این طریق شناخت سریعتری نسبت به مجموعه ما کسب خواهید کرد. در صورت داشتن هر گونه سوال و یا در خواستی می توانید با ما در تماس باشید.

ویدیو معرفی کارخانه شیدکو

این ویدیو مربوط به معرفی بزرگترین کارخانه تجهیزات آموزشی کشور می باشد.

خط مشی ما، همواره تولید یک محصول نوآورانه بوده است. به همین دلیل سالهاست که از واحد تحقیق و توسعه بهره می گیریم. و پس از تحقیقات فراوان در محیط های آموزشی و بازدید از نمایشگاه های داخلی و خارجی، محصولات آموزشی خود را مطابق استانداردهای روز دنیا و با بهترین متریال طراحی و تولید می نماییم. این ویدیو که یکی از اولین ویدیو های شیدکو می باشد، در آذر ماه سال ۱۳۹۶ در محل کارخانه شیدکو فیلمبردای شده است.

ویدیو وایت برد های شیدکو

شیدکو هم اکنون بزرگترین تولید کننده وایت برد، گرین برد و تابلواعلانات کشور می باشد.

وایت برد های ما در طراحی ها و سبک های متنوعی موجود هستند. شما با توجه به دکور و کاربری خود انتخابی راحتتری خواهید داشت.

ویدیو معرفی صندلی دانشجویی شیدکو

در این ویدیو کاربرد های پرطرفدارترین صندلی دانشجویی چند ساله اخیر را مشاهده خواهید نمود

صندلی دانشجویی تک نفره فایبر شیدکو ، صندلی ای خوشنام با سابقه ای طولانی و درخشان در صنعت آموزشی کشور می باشد. این صندلی با نشیمن و تکیه گاه بزرگ راحتی خوبی را برای کاربر بهمراه دارد. به گونه ای که در نشستن های طولانی نیز احساس خستگی ننمایند.

تیزر تلویزیونی شیدکو

این ویدیو تیزر تلویزیونی شرکت شیدکو می باشد که در زمستان ۹۶ از شبکه های تلویزیونی پخش میشد.

در شیدکو، ما با همکاری بهترین متفکران و طراحان تلاش می کنیم تا بتوانیم درک بیشتری از انتظارات تمام افرادی که به هر نحوی با تدریس و تحصیل در ارتباطند داشته باشیم. تفکر، تولید و تعامل ما در جهت طراحی محیط های آموزشی ای است که انگیزه های ذاتی دانش آموزان را برانگیخته نماید.

محصولات آموزشی شیدکو (وایت برد و صندلی دانشجویی)

با سابقه ای بیش از ۲۰ سال هم اکنون خورشید تابان صنعت آموزشی کشور هستیم. و با جدیت فراوان در مسیر پیشرفت گام برمی داریم.

در خانواده شیدکو به دنبال تغییر سبک آموزش و پرورش سرزمین‌مان هستیم. تغییری که منجر به ایجاد محیط های آموزشی مدرن تر و شوق بیشتر برای علم اندوزی دانش آموزان و دانشجویان شود.